Nesce Grup Nesce İnşaat Enerji Ticaret A.Ş.


ÖZBEKİSTAN-TAŞKENT ŞEHİR İÇİ VE ÇEVRE YOLU YOL YAPIM İŞİ.

Asfalt Beton Karışımının Üretimi ve Transfer Edilmesi, Yönetim, Koordinasyon, Proje Uygulama Yapım ve Yönetim İşi.

ÖZBEKİSTAN-TAŞKENT ŞEHİR İÇİ VE ÇEVRE YOLU YOL YAPIM İŞİ.

Proje Özeti
Sözleşme Kapsamındaki İşler Mühendislik, Danışmanlık, Yapım
İlerleme Durumu Devam Etmektedir.
Sözleşme Bedeli -100.000.000 USD
İşveren / Yatırımcı AKFA HOLDİNG / ÖZBEKİSTAN
Özeti Kapat

Proje Bilgisi

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yenilenmesi planlanan yaklaşık 150 km uzunluğunda iki çevre yolunda asfalt kazıma ve bitümlü sıcak karışım imalatları yapılacaktır. Ayrıca 3 adet köprülü kavşak projelendirmesi devam etmekte, ard-germe yerinde döküm kiriş sistemiyle yapımı planlanan köprülerin yapımı uhdemizdedir. Nesce Grup bu işlerin tamamında, mühendislik, danışmanlık ve yapım işlerinde yönetiminden ve uygulanmasına kadar her aşamada sorumlu olacaktır.

Nesce Grup 2018 yılı itibariyle bilgi ve tecrübesini Özbekistan’daki projelerde de göstermeye başlamış, sağlam ve istikrarlı bir grafik çizerek dünya çapında marka olmayı hedeflemektedir.

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te yapılacak olan üstyapı iyileştirme ve büyük sanat yapıları imalatlarında mühendislik, danışmanlık ve yapım aşamasından sorumludur.

Taşkent’te 1970’li yıllarda hizmet veren ekonomik ömrünü tamamlamış tüm asfalt  ve kırma eleme tesislerinin yenilenmesi, revizyonu ve teknoloji transferi ile tesislerin verimli şekilde çalışabilmesi için gerekli tüm mühendislik, danışmanlık desteği Nesce Grup tarafından sağlanmıştır.

Bu tesisler 3 ay gibi kısa bir sürede Dünya Standartlarına uygun olarak yenilenmiştir.

İstatistikleri

150.000 m3

Demirli Beton

1.000.000 ton

Bitümlü Sıcak Karışım

250.000 m3

Asfalt Kazıma